| INVENTORY ID | 50013000000 |
| TITLE | 70-135 AMPS .691 OHMS, APEX CONTROL SYSTEM, CRANE RESISTOR |
| AMPS | 70-135 |
| OHMS | .691 |
| MFG | APEX |
| TYPE | 32575-3D |
| NUMBER OF TABS | 3 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 1/4" |
| QUANTITY | 2 |