| INVENTORY ID | 50012500000 |
| TITLE | 70-150 AMP, .122 OHM, POST GLOVER, CRANE RESISTOR |
| OHMS | .122 |
| MANUFACTURER | POST GLOVER |
| AMPS | 70-150 |
| NUMBER OF TABS | 5 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11 1/2" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 1/4" |
| QUANTITY | 1 |