| INVENTORY ID | 50011900000 |
| TITLE | 200 AMP, .150 OHMS, HUBBELL, CATALOGUE# 3005HHC, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | 3005HHC |
| OHMS | .150 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 200 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 13" |
| LENGTH | 26.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 1/4" |
| QUANTITY | 1 |