| INVENTORY ID | 50010000000 |
| TITLE | 312 AMPS, .062 OHMS, GENERAL ELECTRIC, RESISTOR |
| AMPS | 312 |
| OHMS | .062 |
| MFG | GENERAL ELECTRIC |
| NUMBER OF TABS | 2 |
| HEIGHT | 6 1/4" |
| WIDTH | 13" |
| LENGTH | 26 1/4" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |