| INVENTORY ID | 50009600000 |
| TITLE | TW32E, 32 AMP, 3.77 OHMS, SQUARE-D, RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | TW32E |
| OHMS | 3.77 |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| AMPS | 32 |
| NUMBER OF TABS | 8 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 13 1/2" |
| LENGTH | 18" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 16 3/4" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 8" |
| QUANTITY | 1 |