| INVENTORY ID | 50009300000 |
| TITLE | 007108-9, 225 AMPS, .121 OHMS, HUBBELL, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | 007108-9 |
| OHMS | .121 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 225 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12.5" |
| LENGTH | 26.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 24.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 1 |