| INVENTORY ID | 50009200000 |
| TITLE | 200 AMPS, .150 OHMS, HUBBELL, 007108-10, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | 007108-10 |
| OHMS | .150 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 200 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12.5" |
| LENGTH | 26.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 4 |