| INVENTORY ID | 50009100000 |
| TITLE | 235167-05, 124 AMPS, .357 OHMS, HUBBELL, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | 235167-05 |
| OHMS | .357 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 124 |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12.5" |
| LENGTH | 26.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 8" |
| QUANTITY | 3 |