| INVENTORY ID | 50007300000 |
| TITLE | 8406, 160 AMP, .188 OHMS, POST GLOVER, RESISTOR |
| TYPE | 8406 |
| OHMS | .188 |
| MANUFACTURER | POST GLOVER |
| AMPS | 160 |
| NUMBER OF TABS | 8 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 24" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 8 |