| INVENTORY ID | 50006400000 |
| TITLE | TWSPL, SQUARE-D, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | TWSPL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 18" |
| LENGTH | 11" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 16 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 2 HOLES 6" & 8" |
| QUANTITY | 1 |