| INVENTORY ID | 50005900000 |
| TITLE | WM2F, 150 AMPS, CUTLER HAMMER, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | WM2F |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 150 |
| NUMBER OF TABS | 3 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 22" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 20.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 1 |