| INVENTORY ID | 50005700000 |
| TITLE | WM25, 119 AMPS, .250 OHMS, CUTLER HAMMER, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | WM25 |
| OHMS | ,250 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 119 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 22" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 21" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 3 |