| INVENTORY ID | 50004800000 |
| TITLE | 127 AMPS, .45 OHMS, WESTINGHOUSE, RESISTOR |
| AMPS | 127 |
| OHMS | .45 |
| MFG | WESTINGHOUSE |
| TYPE | 44A6409G02 |
| NUMBER OF TABS | 17 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 1 |