| INVENTORY ID | 50004500000 |
| TITLE | 84 AMPS, 1.1 OHMS, WESTINGHOUSE, RESISTOR |
| AMPS | 84 |
| OHMS | 1.1 |
| MFG | WESTINGHOUSE |
| TYPE | 1776168 |
| NUMBER OF TABS | 18 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |