| INVENTORY ID | 50004400000 |
| TITLE | 47 AMPS, 3.588 OHMS, WESTINGHOUSE, RESISTOR |
| AMPS | 47 |
| OHMS | 3.588 |
| MFG | WESTINGHOUSE |
| TYPE | 3126A92 |
| NUMBER OF TABS | 12 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |