![]()
| INVENTORY ID | 50001300000 |
| TITLE | 91 AMP, .630 OHMS, POST GLOVER, G015 CRANE RESISTOR |
| TYPE | T2 |
| OHMS | .630 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| CATALOG NUMBER | G015 |
| AMPS | 91 |
| NUMBER OF TABS | 15 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 25.5" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 24" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |