![]()
| INVENTORY ID | 50000100000 |
| TITLE | HHC, 445 AMP, .046 OHMS, HUBBELL, CATALOGUE# 3005, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | HHC |
| OHMS | .046 |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| AMPS | 445 |
| NUMBER OF TABS | 7 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 8 |