| INVENTORY ID | 20087800000 |
| TITLE | HEAT EXCHANGER - MUELLER AT40-F-20 |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | MUELLER |
| YEAR OF MANUFACTURE | 2012 |
| MODEL NO | AT40-F-20 |
| SERIAL NO | 1207320-01 |
| TYPE OR DESCRIPTION | PLATE TYPE HEAT EXCHANGER |
| PUMP TYPE (GEAR, ETC) | RECIRCULATION |
| BODY MATERIAL (STEEL, IRON) | STEEL / STAINLESS PLATES |
| PREVIOUS USE | WATER COOLING |
| LENGTH | 50" |
| WIDTH | 30" |
| HEIGHT | 71" |
| WEIGHT | 2840 LBS |