| INVENTORY ID | 20087600000 |
| TITLE | 48" WIDE BRANER BELT WRAPPER .012 TO .060 GAUGE , PROCESS LINE COMPONENT |
| COIL O.D. | 18" - 48" |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | BRANER |
| YEAR OF MANUFACTURE | 1990 |
| MODEL NO | MS9524 |
| PRODUCT WIDTH | 18" - 48" |
| COIL I.D. | 20" - 24" |
| BELT WIDTH | 44" |
| ENGAGE MATERIAL (HORIZONTAL, SWING) | HORIZONTAL |
| OVERALL LENGTH | 158" |
| OVERALL WIDTH | 60" |
| OVERALL HEIGHT | 75" |
| TOTAL WEIGHT | 5950 LBS. |