| INVENTORY ID | 20087100000 |
| TITLE | 10T CADY LIFTER $2700 |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | CADY |
| MODEL NO | C2024-24 |
| SERIAL NO | 10388LCP |
| CAPACITY | 10T |
| WEIGHT | Estimated: 830 LBS - 900LBS (includes stand) |
| DIMENSION A | 48.5" |
| DIMENSION B | 8.5" |
| DIMENSION C | 1.75" |
| DIMENSION E | 23.75" |
| DIMENSION F | 1 5/8" |
| DIMENSION G | 5" |
| DIMENSION H | 10 1/8" |
| DIMENSION L | 38" |
| DIMENSION M | 8 5/8" |
| DIMENSION T | 41" |
| DIMENSION U | 39.25" |
| DIMENSION V | 24" |
| DIMENSION W | 12 5/16" |
| DIMENSION X | 8 1/6" |
| DIMENSION Z | 12 1/8" |