| INVENTORY ID | 20086900000 |
| TITLE | BRADLEY 10T C-HOOK |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | BRADLEY LIFTING CORPORATION |
| SERIAL NO | 78137 |
| CAPACITY | 10T |
| WEIGHT | 1400 LBS (635 KG) |
| DIMENSION A | 54" |
| DIMENSION B | 9" |
| DIMENSION C | 1.75" |
| DIMENSION E | 24.75" |
| DIMENSION F | 1.75" |
| DIMENSION G | 4" |
| DIMENSION H | 9 3/8" |
| DIMENSION L | 42" |
| DIMENSION M | 10.75" |
| DIMENSION T | 60" |
| DIMENSION U | 36" |
| DIMENSION V | 30 5/8" |
| DIMENSION W | 22 1/8" |
| DIMENSION X | 6" |
| DIMENSION Z | 18" |