![]()
| INVENTORY ID | 20070300000 |
| TITLE | WEAN 18" WIDE X .325" SCRAP CHOPPER |
| NEW ARRIVAL | TRUE |
| GAUGE | 3/8 |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | WEAN |
| WIDTH | 15" SHEAR OPENING |
| CAPACITY (WIDE) | 15" |
| KNIFE (WIDTH X THICKNESS) | 3.75" X 1.75" X 18" |
| OVERALL LENGTH | 60 |
| OVERALL WIDTH | 43 |
| OVERALL DEPTH | 0 |
| OVERALL HEIGHT | 42 |
| TOTAL WEIGHT | 5750 |
| FEATURES 1 | ALREADY DISMANTLED |