![]()
| INVENTORY ID | 20069200000 |
| TITLE | 25" (635 MM) WIDE RAPISTAN BELT CONVEYOR |
| TABLE WIDTH | 25" (2 X 10" BELTS |
| ROLL FACE | 25" |
| LENGTH | 9'-0 |
| DRIVE ARRANGEMENT | MOTOR DRIVEN |
| MANUFACTURER OF EQUIPMENT | RAPISTAN |
| MODEL NO | P-486 |
| PREVIOUS USE | CLADDING LINE |
| OVERALL LENGTH | 112 |
| OVERALL WIDTH | 32 |
| OVERALL HEIGHT | 35 |