![]()
| INVENTORY ID | 13097300000 |
| TITLE | 63 AMPS 2.13 OHMS, APEX CONTROL SYSTEM, CRANE RESISTOR |
| AMPS | 63 |
| OHMS | 2.13 |
| MFG | APEX |
| NUMBER OF TABS | 11 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 26 1/2" |
| LENGTH | 13 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25 1/4" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 1 |