![]()
| INVENTORY ID | 13096500000 |
| TITLE | 200 AMPS, .20 OHMS, POWEROHM, RH, CRANE RESISTOR |
| AMPS | 200 |
| OHMS | .20 |
| MFG | POWEROHM |
| TYPE | RH |
| NUMBER OF TABS | 8 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6-8 |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 |
| QUANTITY | 8 |