![]()
| INVENTORY ID | 13096400000 |
| TITLE | 120 AMPS, .200 OHMS, CUTLER HAMMER, CRANE RESISTOR |
| OHMS | .200 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 120 |
| NUMBER OF TABS | 11 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 11" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6-8 |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 |
| QUANTITY | 2 |