![]()
| INVENTORY ID | 13084900000 |
| TITLE | 127 AMPS, .500 OHMS, POWEROHM, GM, CRANE RESISTOR |
| AMPS | 127 |
| OHMS | .500 |
| MFG | POWEROHM |
| TYPE | GM |
| NUMBER OF TABS | 8 |
| HEIGHT | 6 |
| WIDTH | 26 1/2" |
| LENGTH | 13" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 25" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 2 |