| INVENTORY ID | 13082500000 |
| TITLE | QTY. (5) 1200 AMP 250 VOLT, SQUARE-D, ADJUSTABLE INSTANTANIOUS, MAF36120033M1212, MOLDED INSULATED CASE BREAKER |
| AMP | 1200 |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| CAT | MAF36120033M1212 |
| POLES | 3 |
| VOLTS | 250 |
| TRIPS | TRIP SET AMPERAGE LO-1500/2-1900/3-2300/4-2600/HI-3000 |
| HEIGHT | 14 1/2" |
| WIDTH | 9" |
| DEPTH | 4 1/2" |