![]()
| INVENTORY ID | 13081300000 |
| TITLE | H3, 104 AMPS 0.532 OHMS, POST GLOVER, PG23, CRANE RESISTOR |
| TYPE | H3 |
| OHMS | 0.532 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| AMPS | 104 |
| CATALOG NUMBER | PG23 |
| NUMBER OF TABS | 15 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 26 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 25 1/2" |
| QUANTITY | 1 |