| INVENTORY ID | 13074500000 |
| TITLE | G11WM20, 132 AMPS, .200 OHMS, CUTLER HAMMER, CRANE RESISTOR |
| TYPE OR CATALOG NUMBER | G11WM20 |
| OHMS | .200 |
| MANUFACTURER | CUTLER HAMMER |
| AMPS | 132 |
| NUMBER OF TABS | 9 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 10" |
| LENGTH | 22" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 20 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 6" |
| QUANTITY | 13 |