![]()
| INVENTORY ID | 13027900000 |
| TITLE | 135 AMPS, .180 OHMS, POST GLOVER, AC CRANE RESISTOR |
| AMPS | 135 |
| OHMS | .180 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| NUMBER OF TABS | 4 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 24" |
| QUANTITY | 6 |