![]()
| INVENTORY ID | 13024100000 |
| TITLE | 150 AMPS 0.23 OHMS, POST GLOVER, AC CRANE RESISTOR |
| AMPS | 150 |
| OHMS | 0.23 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| NUMBER OF TABS | 2 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 24" |
| QUANTITY | 14 |