![]()
| INVENTORY ID | 13023900000 |
| TITLE | 100 AMPS 0.36 OHMS, POST GLOVER, AC CRANE RESISTOR |
| AMPS | 100 |
| OHMS | 0.36 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| NUMBER OF TABS | 4 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 24" |
| QUANTITY | 4 |