![]()
| INVENTORY ID | 13023400000 |
| TITLE | 30 AMPS, 1.85 OHMS, POST GLOVER, AC CRANE RESISTOR |
| AMPS | 30 |
| OHMS | 1.85 |
| MANUFACTURER | POSTGLOVER |
| NUMBER OF TABS | 6 |
| HEIGHT | 6" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 25 1/2" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER WIDTH | 6" |
| MOUNTING HOLE CENTER TO CENTER DEPTH | 24" |
| QUANTITY | 1 |