| INVENTORY ID | 12354200000 |
| TITLE | LIKE NEW - 600 AMP, 4160 VOLTS, ALLEN BRADLEY, BULL 1592, NON-FUSED, INDOOR, LOAD BRAKE INTERRUPTER SWITCH |
| AMPERAGE | 50,000 |
| VOLTAGE | 4160 |
| MANUFACTURER | ALLEN BRADLEY |
| CATALOG OR MODEL NUMBER | 1562 |
| WINDOW | YES |
| INDOOR OR OUTDOOR | INDOOR |
| HAS MAIN SWITCH | YES |
| DEPTH | 38" |
| WIDTH | 26" |
| HEIGHT | 92" |