| INVENTORY ID | 12346200000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 3, BRIDGE, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 3 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | BRIDGE |
| TYPE | EOR4 / CLASS 6121 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 68" |
| CABINET WIDTH | 66" |
| CABINET DEPTH | 11" |
| WIRING DIAGRAM | 1042734-87-3 |