| INVENTORY ID | 12345800000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 1, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 1 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | CSR8 CLASS 6131 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 50" |
| CABINET WIDTH | 42" |
| CABINET DEPTH | 16" |
| WIRING DIAGRAM | 1038941-87-2 |