| INVENTORY ID | 12345500000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 1, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 1 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | COR8 CLASS 6131 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 6 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 41" |
| CABINET WIDTH | 31" |
| CABINET DEPTH | 8" |
| WIRING DIAGRAM | C10915672-87-3 |