| INVENTORY ID | 12345400000 |
| TITLE | 2700 AMP, NEMA 8, SQUARE D, CLASS 6140, MANUAL MAGNETIC DISCONNECT SWITCH |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| AMPS | 2700 |
| NEMA SIZE | 8 |
| CLASS | N/A |
| POLE | 4 |
| CONTACTOR TYPE | SQUARE-D |
| HEIGHT | 72" |
| WIDTH | 68" |
| DEPTH | 25" |
| WIRING DIAGRAM | 9079-1 |
| VOLTAGE | 240 |