| INVENTORY ID | 12343400000 |
| TITLE | HUBBELL, NEMA 6, HOIST/DUPLEX, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | HUBBELL |
| NEMA SIZE | 6 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | HOIST DUPLEX |
| TYPE | OLD STYLE |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | YES |
| CABINET HEIGHT | 82" |
| CABINET WIDTH | 154" |
| CABINET DEPTH | 26" |
| WIRING DIAGRAM | NO TAG |