| INVENTORY ID | 12342000000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 8, HOIST DUPLEX, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 8 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | HOIST - DUPLEX |
| TYPE | M-MK01 |
| AMPS | 1350 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 90" |
| CABINET WIDTH | 120" |
| CABINET DEPTH | 21" |
| WIRING DIAGRAM | 1042734-87-1 |