| INVENTORY ID | 12340700000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 4, HOIST, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 4 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | HOIST |
| TYPE | N/A |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 68" |
| CABINET WIDTH | 37" |
| CABINET DEPTH | 11" |
| WIRING DIAGRAM | N/A |