| INVENTORY ID | 12340600000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 2, TROLLEY, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 2 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | TROLLEY |
| TYPE | DOP 8 / CLASS 6131 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 5 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 50" |
| CABINET WIDTH | 42" |
| CABINET DEPTH | 10" |
| WIRING DIAGRAM | G10-97854-87-3 |