| INVENTORY ID | 12339700000 |
| TITLE | SQUARE-D, NEMA 5, HOIST, DC CRANE CONTROL PANEL |
| MANUFACTURER | SQUARE-D |
| NEMA SIZE | 5 |
| HOIST / BRIDGE / TROLLEY | HOIST |
| TYPE | GOH3 |
| VOLTS | 230 |
| NUMBER OF SPEEDS | 6 |
| ENCLOSURE | NO |
| CABINET HEIGHT | 78" |
| CABINET WIDTH | 42" |
| CABINET DEPTH | 13" |
| WIRING DIAGRAM | C1097854-87-1 |