| INVENTORY ID | 12338100000 |
| TITLE | 24" ROTOR FOR PT TECH CALIPER DISC BRAKE |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | VENTILATED DISC WITH HUB |
| DISC DIAMETER | 24" |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | TAPERED 3 1/4" DIA X 4 1/2" THRU |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |