| INVENTORY ID | 12337400000 |
| TITLE | 17 1/2" ROTOR FOR PT TECH CALIPER DISC BRAKE |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | SOLID DISC & HUB |
| DISC DIAMETER | 17 1/2" |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | TAPERED BORE 2 3/8" DIA. - 3 7/8" THRU |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |