| INVENTORY ID | 12337200000 |
| TITLE | (2) 400 AMP, 1000 VOLT, 3-POLE, SIEMENS, 3NP5330-OCAOO , FUSED, AC SAFETY SWITCH - $750 EACH |
| AMPERAGE | 400 |
| VOLTAGE | 1000 |
| NUMBER OF POLES | 3 |
| FUSIBLE | WITH (3) 300 AMP 500 VOLT FUSES |
| MANUFACTURER | SIEMENS |
| HEIGHT | 10 1/2" |
| WIDTH | 9" |
| DEPTH | 9" |