| INVENTORY ID | 12333900000 |
| TITLE | EATON CUTLER HAMMER, JOYSTICK- BRIDGE - TROLLEY, 903 / 904, 5 SPEED MASTER SWITCH |
| MANUFACTURER | EATON, CUTLER HAMMER |
| MOTION | JOYSTICK - BRIDGE - TROLLEY |
| TYPE | 903 / 904 |
| SPEED | 5 |
| VOLTS | 230 |
| ENCLOSURE | YES |
| STYLE | JOYSTICK |
| HEIGHT | 34" |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 8" |