| INVENTORY ID | 12326200000 |
| TITLE | PT TECH 12" DISC ONLY |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | N/A |
| DISC DIAMETER | 12" NON VENTED |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | 1 3/8" DIA X 2 3/4" THRU, TAPERED, 5 1/6" X 1/8" KEYWAY |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |