| INVENTORY ID | 12325900000 |
| TITLE | PT TECH PILOT ONLY - FOR 24" DISC |
| MANUFACTURER | PT TECH |
| MODEL CLASS OR CODE | N/A |
| DISC DIAMETER | PILOT ONLY - FOR 24" DISC |
| TYPE OF COIL | N/A |
| COIL NUMBER | N/A |
| AISE MOTOR BASE SIZE | 4 1/4" DIA X 5" THRU, TAPERED, 1" X 3/8" KEYWAY |
| 1 HOUR RATING | N/A |
| 1/2 HOUR RATING | N/A |
| OLD STYLE OR NEW STYLE | N/A |